Filmy i seriale online - jakie są koszta?

Filmy i seriale online - jakie są koszta?

2020 rok sprawił, że serwisy VOD stały się jeszcze bardziej popularne. W ostatnich miesiącach była to jedna z najpopularniejszych rozrywek zarówno w Polsce jak i poza jej granicami. Sprawdzamy jakie koszta niesie za sobą dostęp do setek tysięcy filmów i seriali online.

Najpopularniejsze platformy z filmami i serialami online to koszt od 10 zł miesięcznie do nawet 60 zł miesięcznie za jedną platformę. Do tego dochodzą serwisy z możliwością wypożyczenia pojedynczych tytułów. W takim wypadku to koszt od około 5 zł do 20 zł za jeden film.


Jeśli interesują Cię filmy i seriale online https://govod.tv za darmo to możesz liczyć na kilkanaście portali. Oferują one głównie klasyki. W większości jest to oferta złożona z filmów z pierwszej połowy XX wieku. Choć oczywiście pojawiają się również inne tytuły oraz seriale.


Oznacza to, że jeśli chcesz mieć konto na kilku największych platformach vod musisz ponieść koszt w granicach około 100 zł. Zawsze możesz również dodatkowo korzystać z darmowych serwisów lub co miesiąc korzystać z innej platformy.